Голова обласної ради Олексій Петров  взяв участь у відкритті хакатону «Діалог заради  молоді: Закарпаття»

Print Friendly, PDF & Email

Сьогодні, 12 лютого,  в атріумі облради стартував хакатон (форум) присвячений актуальним питанням молодіжної політики.

Із вітальним словом до учасників зібрання звернувся голова Закарпатської обласної ради Олексій Петров: «Є такий вислів: «з молоддю можна гори звернути».  Дуже приємно, що саме на теренах Закарпаття ми маємо можливість проводити спілкування у такому форматі та розглядати актуальні молодіжні питання. З вдячністю сприйняв пропозицію взяти участь у нинішньому марафоні із залученням посадовців вищих органів влади. Приємно, що держава звертає увагу на такі актуальні питання як залучення молоді у розбудову громад області та країни у цілому. Хакатони набувають популярності, об’єднують спеціалістів різних професій, які шукають вирішення наболілих проблем.  Ініціатива  «Діалогу заради молоді» – насправді цікава. Наша молодь – основа міцної держави та її інноваційного поступу.  Вона має прогресивну життєву позицію, високий попит на освіту, мобільна щодо зміни місця роботи, проживання, перекваліфікації, освоєння нових видів і сфер діяльності, орієнтується на високорозвинені країни та європейські стандарти.

Наше завдання – цю потужню, утверджуючу молоду енергію спрямувати на розбудову нашої країни та щасливого життя в ній. Зробити усе можливе, щоб молодіжні програми не були формальними, а – ефективними.

Важливо, щоб юнаки і дівчата, активізувались у суспільному житті, долучались до розбудови громади, області, країни на рідній землі, де вони народилися, навчалися.»

Олексій Петров звернув увагу на молодіжному складі обласної ради 8 скликання та зазначив, що це теж поступ в дусі сучасності. Побажав учасникам зібрання цікавого марафону, нових ідей, командного духу та інтелектуального штурму. «Нехай сьогоднішні напрацювання стануть орієнтиром для сучасників і наступних поколінь», – підкреслив він.

Пресслужба облради