Голова обласної ради провів першу зустріч з новопризначеним Генконсулом Угорщини Йожефом Бачкаї

Голова Закарпатської обласної ради Олексій Петров зустрівся з новопризначеним Генеральним консулом Угорщини в Ужгороді Йожефом Бачкаї.

Насамперед Олексій Петров від імені депутатського корпусу Закарпатської обласної ради та від себе особисто привітав Генерального Консула Угорщини в Ужгороді Йожефа Бачкаї із початком роботи на Закарпатті і побажав легкої дипломатичної служби у нашому краї.

«Неодноразово чув від колег депутатів, журналістів, пересічних закарпатців про Ваш великий дипломатичний досвід,  високий професіоналізм та плідну роботу зі зміцнення україно-угорських відносин під час роботи Генконсулом у Берегові у 2008-2010 роках та в Ужгороді у 2010-2015 роках. З перших хвилин розмови відчувається, що Ви добре знаєте Закарпаття, його проблематику, любите наш край і це, безумовно, сприятиме налагодженню найтіснішої співпраці», — звернувся до Йожефа Бачкаї Олексій Петров.

Голова облради також висловив сподівання на продовження плідної співпраці, яка склалася між прикордонним Закарпаттям та Саболч-Сатмар –Берегською областю Угорщини та окреслив діючі напрямки співпраці між сусідніми країнами. Серед них — екологічні питання та розбудова прикордонної інфраструктури.

Зокрема Олексій Петров поінформував Генконсула про роботу над побудовою таких нових українсько-угорських КПП, як Велика Паладь – Нодьгодош, Тісосентмартон – Соловка та Бадалово – Тарпа. А також — про проєкт ЄОТС Тиса з побудови сміттєсортувального заводу у селі Яноші на Берегівщині.

Зі свого боку пан Йожеф Бачкаї висловив підтримку і пообіцяв всіляко сприяти у продовженні спільних проєктів і зміцненні зв’язків між Україною та Угорщиною.

У свою чергу Олексій Петров запевнив Генконсула Угорщини, що Закарпатська обласна рада є і буде надійним партнером очолюваної ним дипломатичної установи та завжди відкрита до діалогу та співпраці.

Пресслужба Закарпатської обласної ради