26 серпня 2019

Голова обласної ради Михайло Рівіс провів прийом громадян із особистих питань

четвер, 6 червня 2019, 12:36

Сьогодні, 6 червня, відповідно до затвердженого графіку голова облради Михайло Рівіс спілкувався з жителями краю, які приїхали на прийом із особистих питань із різних міст і районів. В основному це були пенсіонери, одинокі, інваліди та внутрішньо переміщені особи.

Участь у проведенні прийому взяла заступник керуючого справами виконавчого апарату облради Євгенія Кибза.

У розмові заявники здебільшого порушували питання соціального характеру. Скаржилися на низькі пенсії, високі ціни на комунальні послуги, продукти харчування та ліки. І, звісно, в рамках Регіональної програми “Турбота” щодо посилення соціального захисту громадян на 2019–2021 роки просили матеріальну допомогу на оздоровленнята сприяння у виділенні санаторних путівок.

Більшість питань очільник облради М. Рівіс вирішив невідкладно. Окремі – взято на контроль та скеровано у відповідні підрозділи виконавчої і самоврядної влади для вжиття необхідних заходів.

Прес-служба облради