Голова облради привітав спецзвязківців із професійним святом

Сьогодні, 25 травня, в Україні відзначається День Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації. З нагоди свята спікер обласної ради Володимир Чубірко нагородив відзнакою облради майора, начальника Сектору кадрової роботи Управління державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України в Закарпатській області Віталія Смереку за сумлінне виконання службових обов’язків в умовах воєнного стану, високий професіоналізм.

Голова облради привітав фахівців служби за щоденне відповідальне виконання надважливих завдань із забезпечення кіберзахисту країни, запобігання витоку інформації та забезпечення сталого спеціального зв’язку.

Довідково: Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України — є державним органом, який призначений для забезпечення функціонування і розвитку державної системи урядового зв’язку, Національної системи конфіденційного зв’язку, формування та реалізації державної політики у сферах технічного та криптографічного захисту інформації, кіберзахисту, телекомунікацій, користування радіочастотним ресурсом України, поштового зв’язку спеціального призначення, урядового фельд’єгерського зв’язку, а також інших завдань відповідно до закону.