Голова облради зустрівся з учасниками параолімпійської збірної України

Print Friendly, PDF & Email

Напередодні Дня фізкультури і спорту голова Закарпатської обласної ради Олексій Петров завітав до учасників параолімпійської Збірної України з фехтування Надії Дьолог, Максима Магули та їхніх тренерів Емілії Мадяр та Оксани Рапинець.

Ці спортсмени у співпраці зі своїми тренерами презентують наш край не лише в Україні,  але й далеко за його межами.

Надія Дьолог – фехтувальниця на візках, днями повернулася з XVI літніх Паралімпійських ігор -2020, що проходили в Токіо.

Вона – титулована спортсменка, яка має в активі трофеї різного ґатунку.

Надія стала першою закарпаткою, яка виступила за параолімпійську збірну на такого рівня змаганнях.

Крім того Надя – дипломований соціальний працівник і про доступність громадського простору для людей з обмеженими можливостями знає зсередини…

Партнер Надії – Максим Магула – член параолімпійської збірної України, срібний та бронзовий призер Чемпіонатів світу у ОАЕ та у Варшаві у 2018 році. Багаторазовий переможець та призер чемпіонатів України та Європи.

Окрім спорту, Максим займається громадською роботою, бере участь у екологічних проектах та підтримує молодь з обмеженими можливостями.

Своєму успіху наші імениті спортсмени завдячують тренерам Емілії Мадяр та Оксані Рапинець, які живуть фехтуванням і вкладають душу, енергію і часто надзусилля у своїх вихованців.

Голова облради поспілкувався зі спортсменами та тренерами, оглянув їхню тренувальну базу та випробував спортивний інвентар. У процесі бесіди тренери обговорили з Олексієм Петровим шляхи покращення матеріального забезпечення спортсменів та тренувального процесу загалом. Тому домовилися разом пошукати шляхи вирішення цього питання…

«Вони довели, що інвалідний візок – не вирок, а стимул працювати над собою і засіб щоб перемагати обставини і здобувати високі спортивні перемоги», — написав під враженнями від зустрічі на своїй сторінці у Facebook Олексій Петров.

Пресслужба Закарпатської обласної ради