Голова облради зустрівся з ветераном музейної справи Закарпаття

Голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко зустрівся з колишнім директором Закарпатського обласного краєзнавчого музею ім. Т.Легоцького Василем Шебою. Василь Станіславович 40 років віддав музейній справі. За його керівництва було зроблено чимало для збереження Ужгородського замку, він ініціював різні програми з реставрації фортифікаційних споруд та замкових приміщень, активував дослідну діяльність, організовував науково-практичні конференції. Поступово установа перетворилася на музей із сучасними амбіціями, який не тільки дотувався державою, а й почав на себе заробляти.

Крім того, за участі Василя Шеби по області було створено 260 громадських музеїв.

Краєзнавчий музей є комунальним закладом Закарпатської обласної ради, тож Володимир Чубірко поговорив із ветераном про плани розвитку установи.

• Ми давно знайомі із Василем Станіславовичем, повністю йому довіряю і знаю, як він вболіває за справу свого життя. Його досвід допоможе нам вибудувати нову стратегію розвитку установи. Зробимо все можливе, аби зберегти історичну візитівку, але при цьому, щоб музей був цікавим для сучасних відвідувачів, – прокоментував Володимир Чубірко.

Пресслужба Закарпатської обласної ради