Голова Закарпатської облради звернувся до угорського колеги щодо підтримки прагнень вступу України до ЄС

Print Friendly, PDF & Email

Щойно голова облради Володимир Чубірко підписав звернення з приводу підтримки прагнення України до Євросоюзу до свого колеги і давнього партнера Закарпаття голови Загальних зборів області Саболч-Сатмар-Берег Угорщини Оскара Шестака.

«Вважаю, що у цей час, коли на порядку денному стоїть питання визнання України кандидатом на членство у ЄС, цьому процесу потрібен поштовх не лише на рівні держав. Вважаю, що органи місцевого самоврядування для нашої спільної справи повинні підключати лідерів думок зі своїх міст-побратимів у Євросоюзі та з Комітету регіонів ЄС. А ті, у свою чергу, мають звернутися до своїх урядів з проханням підтримати Україну на шляху до ЄС.

Символічно перший такий лист підписую на ім’я мого угорського колеги Оскара Шестака, разом з яким ще у 2015 році ми створили першу в Україні модель законної співпраці між Україною та ЄС під назвою Європейське об’єднання територіального співробітництва ТИСА.

На черзі — наші партнери з Чеської Республіки, Словаччини та інших країн ЄС. Упевнений, що Україна вже дуже скоро буде у спільноті цивілізованих європейських держав», — зауважив голова обласної ради.

Пресслужба Закарпатської обласної ради