Голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс відкрив 18-у сесію

Print Friendly, PDF & Email

Сьогодні, 16 липня, голова обласної ради Михайло Рівіс відкрив пленарне засідання 18-ої сесії облради. У залі зареєструвалось 45 обласних обранців. Після цього тут прозвучав Державний гімн України.
У зв’язку з вимогами карантину на сесію запрошено обмежену кількість осіб. Зокрема, голову ОДА Олексія Петрова, народних депутатів України від Закарпаття, керівників правоохоронних органів та окремих управлінь облдержадміністрації.

Найперше М.Рівіс закликав усіх присутніх вшанувати хвилиною мовчання світлу памʼять Владики Мілана Шашіка – єпископа Мукачівської греко-католицької єпархії – духовного наставника багатьох християн краю, видатного гуманіста, справжнього патріота України, який відійшов на 68-у році життя в інший світ, а також полеглих воїнів за Україну.

Відтак інформував депутатський корпус про нові кадрові призначення в краї.

Так, Коцюба Олег Анатолійович став першим заступником голови ОДА, а Цвігун Віталій Борисович – заступником голови ОДА; Щербей Мирослав Васильович – начальником Головного управління ДСНС України в Закарпатській області; Давидов Андрій Сергійович – директором департаменту економічного розвитку та торгівлі ОДА; Гутич Василь Антонович – завідувач сектору з питань регулювання земельних відносин ОДА.

Побажав новопризначеним посадовцям успіхів у праці та тісної співпраці з органами місцевого самоврядування краю.
Затим з ініціативи депутатів облради, у сесійній залі було заслухано інформацію представників Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса та управління ДСНС України у Закарпатській області щодо вжиття заходів із функціонування протипаводкового комплексного захисту територій і подолання наслідків надзвичайної ситуації регіонального рівня, спричинених сильними тривалими опадами на території області у червні 2020 року. Оскільки підтопленими виявилися понад 500 дворогосподарств, пошкоджено понад 100 інфраструктурних об’єктів, що належать до сфери управління органів місцевої влади та місцевого самоврядування, відрізки автодоріг державного значення, дамб і берегоукріплень. Найбільш постраждали гірські райони. Депутати активно обговорили це питання, внесли конкретні пропозиції, серед яких – просити уряд забезпечити у повному обсязі фінансування щодо проведення відновлювальних робіт та ліквідації наслідків паводку.

З цього актуального питання депутати також скерували звернення до вищих органів державної влади.

Пресслужба облради