07 грудня 2021

Голова Закарпатської облради привітав Їржі Бєгоунека з третім обранням його гетьманом чеського краю Височина

Середа, 2 листопада 2016, 11:32

Від імені всього депутатського складу Закарпатської обласної ради  і від себе особисто сердечно вітаю Вас з  третім обранням на посаду  керівника  Краю Височина. Ми щиро раді, що і виборці, і новообране Представництво Краю Височина належним чином оцінило Ваші особисті зусилля  не тільки по забезпеченню сталого розвитку  Вашого регіону, а й вклад у розвиток співробітництва з регіонами інших європейських держав.

Для територіальних громад Закарпаття співпраця з Краєм Височина  дуже  важлива і цінна не тільки в соціально-економічному аспекті, а й в контексті використання європейського досвіду самоврядування, впровадження європейських принципів і стандартів життя, збереження та обміну культурними цінностями.

Переконаний, що здійснені нами напрацювання у налагодженні співпраці між Закарпаттям і Височиною будуть не тільки  продовжені, а й набудуть нового розвитку,  і ми з гордістю та урочисто зможемо у наступному році відзначити 10-річччя нашого співробітництва.

Сердечно бажаю  Вам і Вашим  колегам-депутатам міцного здоров’я, наснаги  і  нових успіхів у здійсненні намічених планів та  завдань на період 2016-2020 років.

З глибокою  повагою

Михайло Рівіс