31 Октябрь 2020

  • Поздравления


    Уважаемые неповторимый!

    Добро пожаловать на официальный сайт регионального Совета. Мы приглашаем вас ознакомиться с информацией о Закарпатье и последние новости из жизни.
    «Читать дальше»
  • Объявления

  • Фото Галерея

  • Баннеры

Голова Закарпатської облради у Чеському Парламенті подякував гетьману краю Височина за щедру допомогу краянам

Понедельник, 25 Апрель 2016, 15:39

Після участі та виступу на зборах EGTC Платформи Комітету регіонів ЄС, які днями відбулися у Брюсселі, голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс відбув до Парламенту Чеської Республіки.

У Празі Михайло Михайлович зустрівся з членом палати депутатів чеського Парламенту, гетьманом краю Височина Їржі Бєгоунеком та головою уряду краю Височина Здеником Кадлецом. У зустрічі також взяли участь директор благодійного фонду «ВіЗа» Володимир Чубірко, заступник директора ЄОТС ТИСА Юдіта Євчак та члени благодійного фонду «ВіЗа» Йозеф Недвед і Василь Самандрула.

У ході двосторонніх перемовин обговорено стан і перспективи співпраці між партнерськими регіонамиВисочиною та Закарпаттям на 2016 год.

Ми познайомилися з гетьманом Іржі Бєгоунеком, оскільки до цього не були з ним знайомі, — розповідає Михайло Рівіс. — Обміняли вітаннями від наших громад, обговорили основні кроки подальшої співпраці, із задоволенням зазначили, що благодійний фонд «ВіЗа» і надалі працюватиме у звичному режимі. Також намітили подальші зустрічі, обмін делегаціями та технічні оглядини реалізації проектів. Мною вкотре наголошено: ми лише вітаємо таку плідну і успішну співпрацю, яку має Закарпаття із Височиною.

Как вы знаете, у нинішньому році на Закарпатті спільно з краєм Височина реалізується 15 спільних інвестиційних проектів із реконструкції та ремонту об’єктів закладів освіти, Дошкольное образование и здравоохранение. Відтак чеська сторона зобов’язалася профінансувати 4,6 миллионов чешских крон, 3 млн з яких уже поступили до благодійного фонду «ВіЗа».

Закарпатською обласною радою також забезпечено відповідне співфінансування цих проектів. На місцях уже здійснюються організаційні та матеріально-технічні заходи щодо їх реалізації. Хід виконання визначених проектів взято на контроль керівниками обох країв. Також передбачається проведення ряду заходів культурно-освітнього спрямування.

Михайло Рівіс подякував чеській стороні за таку щедру допомогу нашим краянам. Було підкреслено на взаємній зацікавленості і корисності цієї співпраці.

Кстати, у червні очікується офіційна делегація чеських партнерів на Закарпаття для обміну та технічних оглядин реалізації проектів, а у травні приїжджають пожежники з «подарунками» для ДСНС у Закарпатській області. Наприкінці літа офіційна делегація від краю відбуде до краю Височина.

Прес-служба Закарпатської облради


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх