Головний рабин України Азман Моше забезпечив усі палати військових госпіталів Закарпаття кондиціонерами

Print Friendly, PDF & Email

30 інверторних кондиціонерів привіз на Закарпаття керівник Всеукраїнського конгресу юдейських хасидських релігійних громад Азман Реувен Моше. Головний рабин України має на меті придбати прилади для охолодження повітря у спеку та нагрівання взимку для всіх госпіталів, де лікуються поранені бійці ЗСУ.
 
– Ідея виникла після того, як тиждень тому я навідався до одного з госпіталів в Україні і побачив, у яких умовах перебувають військові хлопці і жінки. За 35-градусної спеки рани тяжко гоються і вони просто мучилися, – розповів Азман Моше.
 
Після цього головний рабин Синагоги Бродського у Києві написав пост на своїй сторінці у фейсбуці і закликав усіх небайдужих надіслати гроші на кондиціонери. Відразу люди з України та з-закордону почали робити пожертви. За зібрані кошти родина Азмана Моше вже закупила більше 100 кондиціонерів та відправила їх до госпіталів Києва, Львова, Івано-Франківська.
 
На Закарпатті вантажівку з технікою зустріли голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко, його перший заступник Андрій Шекета та начальник управління міжнародних та регіональних зв’язків виконавчого апарату Закарпатської обласної ради Василь Маковський. Кондиціонери вже передано до військових госпіталів в Ужгороді і Мукачеві.
 
Володимир Чубірко подякував Азману Моше та всім, хто долучився до місії, за чуйність до українських поранених та запросив відвідати єврейські історичні пам’ятки архітектури, які зберігаються на території області.
 
Пресслужба Закарпатської обласної ради