Головою Закарпатської облради VIII скликання обрано Володимира Чубірка

Сьогодні, 25 листопада, у ході другого пленарного засідання позачергової сесії VIII скликання було винесено на обговорення питання про обрання голови Закарпатської обласної ради.

Виконуючий повноваження голови Закарпатської облради Василь Іванчо зазначив, що процедура обрання голови облради продовжується, оскільки 15 листопада роботу сесії було припинено через повідомлення про замінування будівлі облради.

Відтак, Лічильна комісія продовжила роботу та провела таємне голосування виборчими бюлетенями, затим встановила результати виборів.

Тож на посаду голови облради було запропоновано та внесено до бюлетеня одну кандидатуру: Володимира Чубірко – представника Закарпатської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РІДНЕ ЗАКАРПАТТЯ».

На підставі озвученого протоколу засідання Лічильної комісії обласної ради за результатами таємного голосування було прийнято відповідне рішення про обрання голови облради. Ним став Володимир Чубірко. Його підтримало 37 депутатів. Володимир Володимирович, найперше подякував за високу довіру та пообіцяв докласти усіх зусиль задля розбудови Закарпаття та добробуту його жителів. «Насамперед депутатський корпус має об’єднатися заради процвітання Закарпаття та його жителів. Тож, думка кожного депутата буде почута із тим, щоб у сесійній залі ухвалювати важливі управлінські рішення», – наголосив він та пообіцяв зробити усе задля процвітання рідного краю.

Довідково: Чубірко Володимир Володимирович народився 12 жовтня 1976 року у місті Ужгород. У 2000 році закінчив економічний факультет Ужгородського державного університету за спеціальністю «Фінанси та кредит», у 2008 році в УжНУ здобув кваліфікацію магістра права. Працював директором комерційних підприємств області.Був депутатом обласної ради V та VI скликань. 31 жовтня 2014 року став головою Закарпатської обласної ради VI скликання. Обраний депутатом Закарпатської обласної ради VІIІ скликання від Закарпатської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РІДНЕ ЗАКАРПАТТЯ». Уповноважений від фракції «РІДНЕ ЗАКАРПАТТЯ». Входить до складу постійної комісії обласної ради з питань транскордонного співробітництва, розвитку туризму та рекреації.

Пресслужба Закарпатської обласної ради