19 серпня 2019

Художника Івана Бондаренка відзначено нагрудним знаком «За розвиток Закарпаття»

четвер, 8 серпня 2019, 14:37

У виставковому залі Закарпатського музею архітектури та побуту, що в Ужгороді, відкрито ювілейну виставку творів художника Івана Бондаренка, яка триватиме до 20 серпня.

Відповідно до спільного розпорядження голови Закарпатської облдержадміністрації Ігора Бондаренка та голови Закарпатської облради Михайла Рівіса за вагомий особистий внесок у розвиток культури та духовності краю, багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність, досягнуті творчі успіхи та з нагоди 80-річчя від дня народження митця вшановано спільною відзнакою обласної ради та обласної державної адміністрації – нагрудним знаком «За розвиток Закарпаття», який вручено на урочистому відкритті виставки.

Ювіляр родом із с. Слободище Ілінецького району Вінницької області. Навчався у Вінницькому інституті на факультеті математики та у Львівському політехнічному інституті на факультеті архітектури. Після закінчення інституту працював архітектором, головним архітектором проектів, керівником майстерні.

Іван Єфремович ‒ член Національної спілки архітекторів України та творчого об’єднання професійних художників Закарпаття. Багато років входив до складу художньої та містобудівної рад. Учасник багатьох виставок.

Виконавчий апарат облради