Гуманітарні вантажі та фронтові автівки проходитимуть закарпатський митний контроль максимально швидко

Print Friendly, PDF & Email

Це сьогодні під час знайомства голові облради Володимиру Чубірці пообіцяв нещодавно призначений виконувач обов’язків керівника Закарпатської митниці Державної митної служби України Сергій Пасюк. До цього він очолював митницю Донецької області. 
 
Одним із основних питань, які обговорювалися на зустрічі, було відпрацювання алгоритму щодо безперебійного проходження через пункти пропуску гуманітарних вантажів, а також автомобілів, що прямують на фронт. Це важливо, оскільки Закарпатська обласна рада налагодила контакти із західними партнерами і допомога повинна надходити вчасно. Також останнім часом ведуться перемовини про можливість лікування закордоном поранених українських військових і цивільних із зон бойових з дій. Паралельно медичне обладнання, ліки і технічні засоби реабілітації постачатимуться в закарпатські госпіталі.  
 
Сергій Пасюк запевнив, що комунікація, налагоджена з попереднім керівництвом митниці, буде продовжуватися і правильно оформлені важливі вантажі на митниці не затримуватимуться.   
 
Пресслужба Закарпатської обласної ради