07 грудня 2019

Інвестиційний форум “Закарпаття – бізнес в центрі Європи”

п`ятниця, 4 жовтня 2019, 10:11

До уваги суб’єктів господарювання, малого і середнього бізнесу та інвесторів

Вже п’ятий рік поспіль в області проводиться інвестиційний форум “Закарпаття – бізнес в центрі Європи”. Цьогорічний форум проводитиметься 10 жовтня (початок о 10.00 год.) у приміщенні культурно-історичного комплексу “Совине гніздо” за адресою:  вул. Ференца Ракоці,2, м. Ужгород.

Організатори заходу – Закарпатська обласна державна адміністрація та Закарпатська обласна рада.

Форум відкриє широкі можливості для інвестування в економіку Закарпаття та сприятиме розвитку встановлених та налагодженню нових ділових контактів.

У заході братимуть участь представники дипломатичного корпусу іноземних держав, народні депутати, представники торгово-промислових палат, бізнесових кіл та керівники провідних підприємств краю, успішні жінки-підприємці, науковці та представники громадськості.

З програмою форуму можна ознайомитись за посиланням:

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у зазначеному заході.