26 серпня 2019

IV Форум місцевого розвитку скликає партнерів

п`ятниця, 14 червня 2019, 09:15

25-27 червня ц. р. у місті Трускавці, що на Львівщині, відбудеться IV Форум місцевого розвитку.

За словами його організаторів– керівництва Львівської обласної ради та Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна», це ‒ унікальна міжнародна платформа обміну досвідом регіонального і місцевого розвитку та єдиний на теренах західної України дискусійний майданчик щодо перспектив координації зусиль місцевих і національних органів влади, бізнесу та неурядових організацій для забезпечення сталого розвитку територій.

Цьогорічний форум на тему «Карпатський прорив: партнерство задля розвитку» включає три тематичні напрями: «Стратегія для Карпат», «Партнерство заради розвитку», «Економіка Карпат».

Серед учасників – представники парламентарів та урядів Карпатського регіону, регіональних і місцевих органів влади та місцевого самоврядування, міжнародних організацій та дипломатичного корпусу, а також представники програм міжнародної технічної допомоги, що працюють в Україні – всього понад 400 осіб.

Новинкою є економічна складова Форуму. У програмі заплановано близько 20 панельних дискусій, презентації тощо.

Закарпаття представлятимуть очільники органів місцевого самоврядування та виконавчої влади краю, фахівці та бізнесмени.

Прес-служба облради