16 травня 2021

Івана Балогу привітав гетьман краю Височіна

П’ятниця, 26 листопада 2010, 12:47

Івана Балогу привітав гетьман краю Височіна

На ім’я Івана Івановича Балоги продовжують надходити привітання з обранням його головою Закарпатської обласної ради, в тому числі від зарубіжних колег і партнерів.

Сьогодні привітання надійшло із краю Височіна, з яким Закарпаття успішно розвиває співробітництво, за підписом гетьмана краю Іржі Бєгоунека. В ньому говориться: «Шановний пане Балого!Дозвольте мені сердечно привітати Вас від свого імені та від імені краю Височіна з обранням головою Закарпатської обласної ради.
     Партнерство з Закарпатською областю України вважаємо дуже важливим. Віримо, що нам за Вашої підтримки вдасться продовжити започатковані акції і розвивати подальші спільні проекти співробітництва наших регіонів, і що співпраця принесе обом сторонам великі і позитивні результати як і до цього часу.
     Також дуже сподіваюся, що ми можемо зустрітися особисто як можна швидше, і обговорити подальші наші спільні заходи в рамках партнерства наших регіонів».

Прес-служба облради