10 липня 2020

Йосип Борто: Кожне звернення громадян, що надійшло в облраду – на контролі у її керівництва

середа, 19 лютого 2020, 13:01

Сьогодні, 19 лютого, перший заступник голови облради Йосип Борто провів прийом громадян із особистих питань. Серед заявників – пенсіонери, особи із інвалідністю, малозабезпечені  жителі нашого краю.

Звернення в основному стосувалися надання матеріальної допомоги на лікування важких захворювань, реабілітацію, санаторне оздоровлення   та вирішення соціально-побутових питань. Також порушувалися питання щодо врегулювання земельних відносин.

Традиційно Йосип Йосипович уважно розглянув усі звернення та у межах компетенції вирішив їх по суті, з окремих – дав відповідні доручення спеціалістам апарату облради, зокрема щодо контролю за розглядом звернень. Деякі  із відповідним клопотанням – спрямував до структурних підрозділів облдержадміністрації.

Пресслужба облради