23 серпня 2019

Йосип Борто провів черговий прийом громадян із особистих питань

середа, 15 травня 2019, 15:49

Сьогодні, 15 травня, перший заступник голови обласної ради Йосип Борто згідно із відповідним графіком, затвердженим розпорядженням голови облради Михайлом Рівісом, провів прийом громадян з особистих питань.

Традиційно на зустріч із посадовцем жителі із різних районів і міст краю. В основному‒літні люди: одинокі, пенсіонери, ветерани війни та праці, а також внутрішньо переміщені особи. Перші просили матеріальну допомогу на оздоровлення собі чи своїм близьким, другі – моральної підтримки, порад, консультацій. Останні ділилися труднощами переїздів та облаштувань. Водночас тепло відгукувались про наш край та його жителів.

Йосип Йосипович вислухав кожного заявника дуже уважно. Більшість звернень вирішив невідкладно, окремі ‒ направив на розгляд обласних інстанцій.

Прес-служба облради