20 квітня 2019

Йосип Борто провів прийом громадян

середа, 17 квітня 2019, 11:50

Сьогодні, 17 квітня, в.п. голови облради Йосип Борто провів прийом громадян із особистих питань.

На зустріч із посадовцем прибули краяни з різних районів області, які розповідали про своє наболіле. Одні порушували питання поганих доріг, інші – високих тарифів. Та більшість заявників традиційно просили про надання матеріальної допомоги на оздоровлення собі та близьким .

Були й такі, що ділились спогадами про минуле Закарпаття та думками про його щасливе майбутнє, бо край наш, казали вони, Богом даний народу.

Йосип Йосипович уважно вислухав усіх. Окремі питання вирішив невідкладно, у т.ч. і надання матеріальної допомоги на оздоровлення у рамках Обласної програми “Турбота” щодо посилення соціального захисту громадян на 2019-2021 роки, яка спрямована на адресну матеріальну підтримку соціально вразливих верств населення за рахунок коштів обласного бюджету. Інші питання, які потребують предметного розгляду, скерував до виконавчого апарату облради.

Прес-служба облради