Йосип Борто: Реконструкція шкільного спорткомплексу на завершальному етапі

Print Friendly, PDF & Email

Сьогодні, 30 жовтня, виконуючий повноваження голови облради Йосип Борто та заступник керуючого справами виконавчого апарату облради Євгенія Кибза навідалися до Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату із поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської облради, аби оглянути стан реконструкції спортивного об’єкту, оскільки це питання – на контролі керівництва облради.

Найперше поспілкувалися з директором навчального закладу Оленою Іщенко, директором підрядної організації ТОВ “Торговий Дім Універсал Україна” Максимом Беднариком, будівельниками, оцінили зроблене та намітили кроки подальшого впровадження реконструкції. На сьогодні завершено настил теплої підлоги, ведуться кладка плитки на стіни, облицювальні роботи тощо.

За словами Й.Борто, той факт, що будівельні роботи наближаються до завершення,  насправді щиро тішить, тож доручив активізувати всі роботи  щодо даного об’єкту. Водночас сказав, звертаючись до Максима Беднарика, що ця школа – одна з найкращих, найпрестижніших у нашому краї за всіма показниками. Педколектив ‒ на високому фаховому рівні, а  їх вихованці беруть призові місця на всеукраїнських і навіть на міжнародних олімпіадах, конкурсах і змаганнях. «І влада краю, і депутатських корпус пишаємося цим навчальним закладом, виділяємо кошти на покращення його матеріально-технічної бази, запрошуємо сюди іноземних гостей.  Від вашої теперішньої будівельної роботи залежить,  чи пишатимемося так само  і спортивним об’єктом, який ви реконструюєте, чи будемо соромитись ним разом із вами. Тому докладіть максимум зусиль, аби зробити все від вас залежне на високому рівні. Зрештою, йдеться у тому числі і про імідж вашої будівельної організації», ‒ підсумував Йосип Борто.

 Виконавчий апарат облрад