Йосип Борто удостоїв найвищої нагороди краю фахівця водного господарства

Print Friendly, PDF & Email

У понеділок, 25 лютого, виконуючий повноваження голови Закарпатської облради Йосип Борто в урочистій обстановці вручив найвищу нагороду краю начальнику технічного відділу Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса Олександру Капелюшку.

Спільною почесною відзнакою облради та облдержадміністрації – нагрудним знаком «За розвиток Закарпаття» нагороджено Олександра Михайловича за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток меліорації і водного господарства області, високий професіоналізм та з нагоди 70-річчя від дня народження.

Про нагороду ювіляру клопотав колектив басейнового управління, характеризуючи свого колегу як добросовісного, кваліфікованого, ініціативного сумлінного керівника. Розпочав свою трудову діяльність ювіляр у системі водного господарства понад 40 років тому простим інженером. Згодом обіймав різні керівні посади, а останні п’ять років очолює технічний відділ Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса.

У професійному доробку ювіляра – організація робіт з пропуску та ліквідації наслідків катастрофічних паводків у краї. Зокрема, завдяки багаторічному досвіду та фаховості, виконував особливо важливі завдання пов’язані із підготовкою, будівництвом гідротехнічних і протипаводкових  споруд.

Вручаючи високу нагороду, Йосип Борто, підкреслив:

–  Робота, яку виконує ваша служба, є надзвичайно важливою, адже щорічні повені становлять потенційні загрози довкіллю краю. Ваш особистий вклад у розвиток та вдосконалення системи протипаводкового захисту територій населених пунктів області високо оцінений. Тож, нині і вручаємо почесну нагороду. Щиро бажаю Вам особисто та усьому колективу і надалі плідно працювати у напрямку розвитку меліорації і водного господарства Закарпатської області.

Підтримати та привітати ювіляра разом із начальником БУВР Тиси Олегом Кисілем прийшли і його колеги, які щиро бажали йому життєвих гараздів, подальших професійних успіхів та зробили спільне фото на згадку.

Прес-служба Закарпатської обради