16 жовтня 2019

Йосип Борто вирішував проблеми краян

середа, 21 грудня 2016, 16:38

Сьогодні, 21 грудня перший заступник голови облради Йосип Борто провів прийом громадян з особистих питань.

Звернулося до Йосипа Йосиповича понад 50 краян, в основному – літні люди: пенсіонери, інваліди, одинокі. Здебільшого з питання надання матеріальної допомоги на власне оздоровлення, рідних та знайомих. Скаржилися люди на дороговизну лікувальних препаратів, комунальних послуг  тощо. Пенсії і зарплати невисокі, казали заявники, а оплата за газ, електроенергію вимивають людські гаманці до копійчини.

Серед заявників був і учасник АТО, з яким Йосип Йосипович поспілкувався, висловив слова подяки та невідкладно підписав заяву на матеріальну допомогу в рамках обласної Програми «Турбота».

Багато питань Й.Борто вирішив невідкладно, з окремих направив клопотання в обласні та районні інстанції для розгляду.

Прес-служба Закарпатської облради