23 квітня 2019

Кадрові призначення, які затверджені крайовими парламентарями

п`ятниця, 12 квітня 2019, 17:58

У ході пленарного засідання 14-ї сесії Закарпатської обласної ради було прийняті рішення щодо кількох кадрових призначень.

Одним документом затверджено на посаду директора-художнього керівника комунального закладу «Закарпатський академічний обласний театр ляльок» Закарпатської обласної ради Петія Мирослава Йосиповича. Контроль за виконанням такого рішення покладено на заступника голови обласної  державної  адміністрації  та  профільні  постійні  комісії  обласної ради з питань: освіти, науки, культури, духовності, молодіжної політики, фізкультури і спорту, національних меншин та інформаційної політики; законності, правопорядку, майна та приватизації, регламенту.

Іншим – призначено директором Закарпатського обласного комунального підприємства «Міжнародний аеропорт «Ужгород» Лііса Руслана Миколайовича строком на  два  роки. Відтак,  голова обласної ради має укласти контракт з Русланом Ліісом строком на два  роки.

Контролюватиме виконання цього рішення перший заступника голови ради та профільна постійна комісія обласної ради з питань законності і правопорядку, майна та приватизації, регламенту.

Прес-служба Закарпатської облради