15 жовтня 2019

«Карпатські кольори» – досягнення та перспективи

четвер, 24 січня 2013, 14:16

21 січня  відбулася звітньо-виборча конференція спілки художників «Карпатські кольори» Міжгірського району. Засідання розпочав голова спілки – відомий на теренах Закарпаття майстер пензля Шиндра В.В. , який окреслив здобутки спілки та проблеми які виникали в діяльності митців у 2012 році. Позитивом є вихід презентації робіт членів спілки на обласний та загальнодержавний рівень. У звітному періоді проведено 12 пленерів у різних куточках Міжгірщини. На 2013 рік заплановано велику кількість пленерів з охопленням географічно-художніх перлин верховини та залученням великої кількості  митців.

Запрошений на форум голова районної ради Іван Ярема запропонував надати допомогу в організаційному та інформаційному висвітленні діяльності членів спілки. Проблему необхідності  приміщення   для представлення  робіт  творчих людей району можна буде вирішити при реконструкції районного будинку культури, яка повинна розпочатися в цьому році і в проекті якої передбачений виставковий зал. Іван Васильович також висловив необхідність залучення до співпраці Асоціації туристичних баз Міжгірщини та підприємств, установ,організацій району. Голова районної ради запропонував в найближчий час провести спільну зустріч з представниками райдержадміністрації, відділу культури,спілки художників  для обговорення  та розроблення програми підтримки спілки художників Міжгірщини,в якій необхідно  відобразити підтримку всіх напрямків творчості жителів району(ткацтво,вишивання,різьба по дереву,скульптура).

За вагомий внесок в популяризацію краю та творчі досягнення, грамотами районної ради  нагороджені – Павлович Юрій Юрійович, Бізоня Іван Томович, Сенько Василь Михайлович.

Також на звітно-виборчій конференції розглядалося питання переобрання голови спілки художників «Карпатські кольори». За одностайного рішення присутніх головою було переобрано Шиндру Василя Васильовича.

Прес-служба Міжгірської райради