22 січня 2022

Керівники фракцій облради провели зустріч з новим керівником Закарпатської ОДА

Середа, 15 грудня 2021, 17:01

Голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко ініціював зустріч керівників фракцій, що присутні у облраді, із нещодавно призначеним головою Закарпатської обласної державної адміністрації Віктором Микитою.

«Я розглядаю всіх обласних депутатів як своєрідний місток для спілкування із закарпатцями, частина з яких є вашими виборцями. Я прийшов, аби налагодити чи пак відновити діалог між законодавчою та виконавчою обласною владою. Наразі такий діалог є», — звернувся до депутатів новий голова облдержадміністрації.

Віктор Микита також підмітив, що в області останнім часом відчувалася суттєва розбалансованість, чути всіх та виконувати завдання, поставлені командою Президента України, особливо — у напрямку повернення коштів держбюджету по завершенні бюджетного року.

Керівники фракцій у формі запитань поспілкувалися з Віктором Микитою, внесли ряд пропозицій та побажань щодо подальшої роботи керівника та щодо співпраці з представниками депутатського корпусу.

Депутати та новий керівник ОДА також обговорили питання реконструкцію обласної дитячої лікарні, побудови сміттєпереробного заводу у селі Яноші на Берегівщині та про дорожній фонд на наступний рік.

Пресслужба Закарпатської облради