Керівники фракцій Закарпатської облради домовилися про рівномірний розподіл державних субвенцій між територіальними громадами краю

Print Friendly, PDF & Email

Під головуванням очільника Закарпатської обласної ради Олексія Петрова, відбулося засідання за участю керівників фракції ради та керівництва ОДА.

Таку зустріч Олексій Петров ініціював аби обговорити паритетний та справедливий розподіл коштів державної субвенції та матеріально-технічних засобів, із врахуванням інтересів усіх районів, міст і територіальних громад краю.

«Як в облдержадміністрацію, так і в обласну раду нерідко надходять скарги про десь нерівномірний розподіл державних субвенцій. Переконаний, що у цих питаннях ми повинні дотримуватися принципу справедливості, відкинути усі можливі політичні моменти і враховувати потреби та інтереси усіх районів та територіальних громад краю», — зауважив Олексій Петров.

На зустрічі, зокрема, йшлося про розподіл державної субвенції на закупівлю кисневих концентраторів, шкільних автобусів, автомобілів швидкої допомоги та коштів дорожнього фонду.

За словами першого заступника голови ОДА Мирослава Білецького, облдержадміністрація здійснює розподіл згаданих ресурсів згідно з методологією профільних міністерств, однак, обласна рада може виходити із об’єктивної ситуації у краї і вносити свої корективи.

У процесі дискусій вирішено надалі здійснювати розподіл матеріально-технічних благ області рівномірно, виходячи із пропозицій підрозділів ОДА, фракцій обласної ради та враховуючи реальні потреби жителів Закарпаття на місцях.

Прес-служба Закарпатської облради