Керівники краю нагородили переможців учнівських олімпіад та обласного етапу конкурсу робіт МАН України

Print Friendly, PDF & Email

93 учасники з Ужгородщини стали переможцями олімпіад і конкурсу-захисту науково-дослідних робіт Малої академії наук України. Переможців привітали голови Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко та військової адміністрації Віктор Микита, міський голова Ужгорода Богдан Андріїв, начальниця управління освіти та науки обласної ОВА Мар’яна Марусинець. Інтелектуальні і творчі досягнення учнів переведені у грошовий еквівалент. Призери перших місць отримали по 1000 грн., других – 700 грн. і третіх – по 500 грн.     

  • Приємно мати справу з розумною талановитою молоддю, якою ви є. Це наслідок вашої сумлінної праці, посидючості, витраченого часу, сили волі. Ви як ніхто знаєте, що просто так нічого в житті не дається, а наполегливість дає результат. Ви – приклад для наслідування і наше майбутнє. Ви дуже потрібні Закарпаттю, Україні. Вам розбудовувати нашу державу після перемоги і робити її процвітаючою, – сказав у вітальному слові голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко.

Він побажав здібним молодим людям не зупинятися на досягнутому та підвищувати свій рівень. А ще цінувати навчання та дякувати за це ЗСУ, адже багато їхніх ровесників позбавлені такої можливості через військову агресію російських окупантів. Також Володимир Чубірко подякував батькам і педагогам за блискучу підготовку переможців.

*  *  *

Що потрібно для здобуття успіхів у наукових учнівських змаганнях? Поспілкувалися про це з учасниками урочистого заходу.

Василь Гомонай, призер ІІІ місця обласної олімпіади з англійської мови

Мій успіх – це моє наполегливе бажання, самопідготовка і зусилля вчительки Тетяни Шандорівни Ваш. Переконався вкотре, що будь-яка перемога просто так не дається, потрібно пожертвувати вільним часом, прогулянками з друзями. Знання знадобилися вже. Цього року вступив на юридичний факультет УжНУ і в майбутньому при працевлаштуванні також доведеться користуватися англійською.

Наталія Михалко, вчителька, мама Андрія Михалка, переможця двох перших місць у секціях «Інформатика» і «Фізика» обласного етапу МАН України

Рецепт успіху – постійна завзята робота, багато витраченого часу на результат. Наш тато також вчитель, цікавиться фізикою і вдвох із сином вони працювали над конкурсною роботою. Син ніколи не каже, що витрачає час дитинства на науку, бо це йому дуже подобається і в майбутньому хоче стати програмістом. Так що вже активно готується до цього.

Костянтин Бобик, переможець обласного етапу конкурсу МАН України, секція «Журналістика» у відділенні «Суспільствознавство»

Довго йшов до перемоги, було важко, але мені дуже подобається працювати на камеру, комунікувати з глядачами. Наукова робота була про один із видів відеоканалів, писав про власний відеоблог. Довів, що вчитися – це круто і по-новітньому, а для перемоги потрібно докласти зусилля і бажання. Мрію стати журналістом, вступатиму в якийсь із вишів України.

Ярослава Баб’як, вчителька історія, мама Олександра Баб’яка, призера олімпіади з напрямку «Інформаційні технології»

Мого сина готувала чудовий педагог Олена Шпілька. А ще рецептом успіху стала мотивація. Ми вдома підтримували сина, старалися дати йому розуміння, що це знадобиться в його майбутньому житті. І, не дивлячись на складні обставини, в яких ми всі зараз перебуваємо через війну, він наполегливо працював. Бо талант – це 5% успіху, решта – зусилля і тяжка робота.

Пресслужба Закарпатської обласної ради