21 червня 2021

КЕРІВНИЦТВО ОБЛАСТІ ПРИВІТАЛО ВЛАДИКУ МАРКА З ЮВІЛЕЄМ

Четвер, 8 грудня 2011, 14:38

Високопреосвященнійший Марк, Архієпископ Хустський і Виноградівський Української Православної церкви цього вівторка святкував ювілей – 60-ти річчя. Привітати свого архієрея з днем народження зібралися священнослужителі та вірники Хустської Єпархії. Вітали також і представники влади. Зокрема побажати теплих слів до ювіляра завітали й голова Закарпатської обласної ради Іван Балога, Хустський міський голова Володимир Кащук, голова Хустської райради Василь Губаль та депутат облради Володимир Роман.

– З нагоди торжественного Вашого 60 – ліття від Дня народження хочу передати  найтепліші і найщиріші вітання від депутатів Закарпатської обласної ради та від себе особисто. До цих вітань приєднуються  крайові  громади, миряни Святої Церкви. Святістю свого життя та всіма душпастирськими чеснотами Ви стали  добрим прикладом для всієї молоді нашого краю. Нехай Господь і надалі дарує Вам міцне здоров’я, натхнення, терпіння, сили заради злагоди в людських серцях, на більшу славу Божу, на многії і благії літа, – звернувся до ювіляра керівник облради Іван Балога.

Прес-служба облради