07 грудня 2021

Керівництво Закарпатської облради провело зустріч з громадськістю щодо обґрунтованості «газових» тарифів

Четвер, 12 серпня 2021, 15:43

Виконувач повноважень голови Закарпатської обласної ради Василь Іванчо, голова тимчасової контрольної комісії (ТКК) облради з питань обґрунтованості тарифів на компослуги для населення краю Віктор Русин та голова комісії з питань бюджету облради Іван Чубирко зустрілися з представниками громадськості щодо результатів діяльності ТКК.

Відтак присутніх поінформували про  рішення звернутися до керівництва Головного управління ДСНС у Закарпатській області щодо перевірки на предмет дотримання протипожежної безпеки, зокрема — витоку газу, усіх ГРП, що розташовані у межах Закарпаття.

Разом з тим, до громадськості було донесено рішення ТКК про підготовку позовної заяви для оскарження Постанови НКРЄКП «Про встановлення розміру нормативних та виробничо-технологічних втрат/витрат природного газу для АТ «Закарпатгаз» та рекомендувати голові обласної ради у міжсесійний період подати згадану позовну заяву до Окружного адміністративного суду у межах наданих йому повноважень.

Нагадаємо, що згаданою Постановою НКРЄКП встановило на 2021 рік для АТ «Закарпатгаз» витрати/втрати газу на рівні 48 мільйонів 860 тисяч кубометрів. При цьому, за минулий рік втрати закарпатської газової компанії склали  понад 42 мільйони 298 тисяч кубометрів, що становить більше 14% від усього спожитого газу. Відповідно, оплата об’єму втрат лягає на плечі  споживачів блакитного палива. Це, власне, і викликає обурення населення та громадськості.

Пресслужба Закарпатської обласної ради


На головну  Мапа   e-mail: admin@zak-rada.gov.ua Вгору