08 травня 2021

Керівництво Закарпатської облради вшанували біля стін Угорського генконсульства пам’ять загиблих дітей у жахливій ДТП в Італії

Понеділок, 23 січня 2017, 17:10

Висловити щире співчуття та підтримку угорським родинам загиблих школярів внаслідок страшної аварії, що сталася на півночі Італії, керівництво Закарпатської облради прийшло до стін Генерального консульства Угорщини в м.Ужгород.

Відтак голова облради Михайло Рівіс та його заступники – Йосип Борто та Петро Грицик поклали квіти та схилили голови, вшановуючи пам’ять загиблих підлітків у жахливій трагедії. Потім очільники крайового парламенту від імені всього депутатського корпусу облради написали в Книзі пам’яті про співчуття угорському народу, зазначивши: «Вічна пам’ять загиблим».

Нагадаємо, неподалік Верони днями вночі розбився автобус зі школярами, після чого спалахнув. Національна пожежна служба Італії повідомила, що загинуло 16 осіб, 39 отримали поранення. Італійські медіа інформували, що автобус зі школярами їхав із канікул у Франції до Угорщини. Пасажири автобуса були 14-ти і 18-річні діти.

Прес-служба Закарпатської облради


На головну  Мапа   e-mail: admin@zak-rada.gov.ua Вгору