Керівництво Закарпаття та делегація краю Височина вшанували в Ужгороді пам’ять полеглих воїнів

14 жовтня, в Ужгороді на «Пагорбі Слави» відбулися пам’ятні заходи з нагоди відзначення Дня захисників і захисниць України за участю гостей Закарпаття з Чеської Республіки та керівництва області.

В урочистостях взяли участь гетьман краю Височина Вітезслав Шрек, Надзвичайний і Повноважний посол ЧР в Україні Радек Матула, народний депутат України Микола Тищенко, голова облради Олексій Петров, його заступник Василь Іванчо, голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков, заступник голови ОДА Ігор Шинкарюк, депутати облради – Іван Синетар, Наталія Штефуца, Роман Сарай, Володимир Чубірко, представники Ужгородської міської ради, військовослужбовці, ветерани, волонтери…

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять воїнів, які віддали своє життя за щасливе майбутнє нашої держави. Звучав Державний Гімн України.

Із промовою перед присутніми виступив Олексій Петров, який також захищав Україну у зоні бойових дій на Сході держави.

Олексій Геннадійович, звертаючись до воїнів-захисників і захисниць України, ветеранів, патріотів, добровольців, побратимів, зазначив: «У лавах Збройних Сил України кращі сини й доньки нашої Срібної Землі. І в перших хвилях російської навали, на Схід України поїхали закарпатці з українським, угорським, румунським, польським, словацьким корінням і довели своїм прикладом, що Україна одна, єдина і неподільна, а український народ незламний! Тому, що за нами Правда, а це означає, що за нами – Бог! Я хочу подякувати усім жінкам-берегинями, які створюють надійний тил для своїх чоловіків-захисників української держави, братів, синів! Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю усіх Героїв, які навіки залишилися у далеких, холодних степах Донеччини та Луганщини…»

Із промовами виступили й голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков, та учасниця бойових дій Мар’яна Тимощук.

Затим присутні поклали квіти до Меморіалу пам’яті та на могли загиблих воїнів-закарпатців, полеглих в зоні проведення АТО/ООС на Сході держави.

Пресслужба Закарапстької облради