Керівництво Закарпаття та Височини нагородили переможців та лауреатів шкільного конкурсу «Мій рідний край»

Гетьман краю Височина Їржі Бєгоунек, голова обласної ради Іван Балога сьогодні в «ПАДІЮНі» нагородили переможців та лауреатів конкурсу шкільного малюнку «Мій рідний край».

Його організаторами є край Височина Чеської Республіки, департамент освіти і науки, молоді та спорту ОДА та Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”.

Конкурс проведено серед учнів – гуртківців загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів 16 міст і районів області віком 7 –10 років. Загалом в  конкурсі  взяло участь  698 дітей. 160 робіт – переможців міського та районного етапу конкурсу представлено  на обласній  виставці.

Він пройшов у два  етапи – протягом травня і червня  – на  рівні  районів (міст), а в серпні-вересні – на  обласному рівні. За  підсумками районного (міського) конкурсу  відібрано  по 10 кращих робіт на обласний етап – виставку,  яка влаштована у фойє ІІ поверху Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості «Падіюн».

«Я щиро радий, що такий       конкурс ми змогли провести. В ньому взяла участь майже сімсот дітей із усіх куточків Закарпаття. Це свідчить про вагу конкурсу. Впевнений, що серед його учасників є і майбутні професійні митці», – звернувся до присутніх у залі гетьман Їржі Бєгоунек.

Голова облради Іван Балога подякував педагогам за цю чудову подію, й привітав освітян з професійним святом.

«Талант треба виховувати з дитинства. Наші спільні з чехами проекти спрямовані в першу чергу на підтримку підростаючого покоління. Сьогодні на конкурс представлені унікальні роботи, адже діти бачать свій рідний край щирим серцем», – вважає керівник ради.

Керівництво Височини та Закарпаття вручили призи переможцям та лауреатам конкурсу «Мій рідний край». Перше місце на конкурсі здобула Юдіт Мужаї, семирічна вихованка Берегівського районного освітньо-культурного центру національних меншин за роботу „У рідному краї і серце співає”. Друге посіла восьмирічна вихованка Міжгірського районного Будинку дитячої творчості на базі Синевирської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів Ольга Росінко за роботу „Моє село”. Третє місце – за десятирічною Ольгою Вербищук. Так оцінили вихованку Рахівського районного будинку дитячої та юнацької творчості за роботу „Велика родина».

Прес-служба облради