Кольчинський селищний голова Микола Дуб отримав відзнаку «За розвиток Закарпаття» з нагоди свого 65-річчя

Print Friendly, PDF & Email

На посаді Кольчинського селищного голови Микола Васильович працює з 2010 року. Пріоритетом роботи місцевих рад завжди вважав створення умов для розвитку підприємництва, адже це дає можливість утримувати в належному стані дошкільні навчальні заклади, клуби, комунальні дороги, мережі вуличного освітлення, водопроводи та житлові фонди багатоквартирних будинків.

Протягом часу керівництва Миколи Дуба на території громади проведено багато будівельних робіт за рахунок місцевого бюджету. Це ремонти і реконструкції дитячих садочків, клубів, багатоквартирних будинків, адмінбудівель, капітальні ремонти вулиць та доріг місцевого значення, будівництво і ремонт мережі вуличного освітлення, водопроводу питної води у с. Кленовець, встановлення трьох нових мостових переходів через річку Визниця, буріння свердловин питної води у с. Кленовець та смт. Кольчино, облаштування 14 нових автобусних зупинок, допомога сім’ям, постраждалим внаслідок стихійного лиха тощо.

У планах – будівництво школи на 510 учнів у селищі Кольчино, нових мереж водопостачання питної води у сусідніх селах, відкриття дитячої школи мистецтв.

Миколу Васильовича називають сучасним лідером, у якого слова не розходяться з ділом. Він – людина, яка надихає і веде за собою.

Спільну відзнаку обласної ради та обласної державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток територіальної громади та з нагоди 65-річчя від дня народження Миколі Дубу вручили керуюча справами Закарпатської обласної ради Мирослава Ливч, а також обласні депутати Георгій Горват і Едгар Токар. Вони побажали ювіляру міцного здоров’я, сил, натхнення та ще багато плідних років на благо своєї громади.

Пресслужба Закарпатської обласної ради