22 січня 2022

Колядки замість засідань: сесійну залу облради відвідали юні прихожани Закарпаття

Вівторок, 11 січня 2022, 14:39

У сесійній залі Закарпатської обласної ради «засідали» юні прихожани греко-католицької єпархії на чолі з Адміністратором Мукачівської єпархії владикою Нілом, о. Романом та батьками.

До обласної ради духовенство з прихожанами завітало з вертепом та ексклюзивними колядками.

«Серед діток, які сьогодні радували нас колядками та християнською виставою — прихожани нашої єпархії, які цілий рік ретельно готуються до різдвяних виступів. Відтак ми йдемо сповіщати про народження Христа в офіційні установи: обласне управління поліції, обласну адміністрацію, тощо», — розповів владика Ніл.

До різдвяної коляди приєдналися і працівники та керівництво апарату Закарпатської облради.

Гості провезлися єдиним в Україні ліфтом патерностером, поспілкувалися у сесійній залі з головою облради та отримали різдвяні подарунки.

Управління інформаційного забезпечення Закарпатської обласної ради