Команда чеських волонтерів щомісяця приїздить з допомогою у прифронтові області України

Про це розповів голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко під час сьогоднішньої зустрічі зі знайомими чеськими скаутами, менеджеркою із реагування на надзвичайні ситуації БФ “Карітас Чеської Республіки ” Катериною Крейчовою та просто небайдужими чехами, які щойно повернулися з прифронтових областей України.

Волонтери відвозили ліки, предмети гігієни та інші речі першої необхідності нашим землякам, котрі цього найбільше потребують на Сході України.

«Ця вся команда, з котрою мав сьогодні несподівану, але приємну зустріч, збирає все необхідне і щомісяця вирушає у прифронтові регіони з вантажівками гуманітарної допомоги. Не припиняю дякувати і тішитися з того, як не лише уряд, але й громадські організації Чехії всіляко підтримують нашу країну. З такими друзями — перемога обов’язково буде за нами», — прокоментував зустріч Володимир Чубірко.