27 Октябрь 2020

  • Поздравления


    Уважаемые неповторимый!

    Добро пожаловать на официальный сайт регионального Совета. Мы приглашаем вас ознакомиться с информацией о Закарпатье и последние новости из жизни.
    «Читать дальше»
  • Объявления

  • Фото Галерея

  • Баннеры

Комісія облради з питань розвитку бізнесу, производственная инфраструктура, банківської діяльності та інвестицій підтримала зміни до діючих профільних програм

Среда, 23 Сентябрь 2020, 17:52

Сегодня, 23 Сентябрь, відбулося засідання постійної комісії облради з питань розвитку бізнесу, производственная инфраструктура, Банковское дело и инвестиции, яке провів її очільник Андрій Андріїв.

Насамперед присутні члени комісії: Питер Dobromìl′s′kij, Михайло Станко, Александр Kemenâš, Володимир Паульо, Роман Фурман, розглянули профільні питання, які пропонуються на розгляд пленарного засідання 19-ї сесії облради, а також листи, адресовані комісії.

В частности,, погодили внесення змін до Регіональної програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення на 2019-2020 роки та до Програми благоустрою населених пунктів Закарпатської області на 2017-2020 годы.

Чимало уваги було приділено питанням ходу виконання ремонтних робіт на автошляхах області державного та місцевого значення, використання коштів на ці цілі, проведення тендерів тощо, з яких предметно інформували заступник начальника з фінансових питань Служби автодоріг у Закарпатській області Михайло Мохня та директор Комунального підприємства Закарпатської обласної ради «Будкомплектторг» Іван Бірак.

Вислухавши посадовців уважно, депутати серед іншого зазначили, что,  К сожалению, в області немає місцевих підприємств, які могли б якісно та у повному обсязі здійснювати ремонт доріг. Підрядники в основному з інших областей, тож податки за результатами їх діяльності відповідно надходять за місцем їх реєстрації. Андрій Андріїв вніс слушну ініціативу, а именно:: профільному департаменту облдержадміністрації у подальшому звертати увагу на цю проблему та врегулювати її вирішення на користь нашого краю.

Активно обговорено і необхідність розбудови прикордонної інфраструктури області. В частности,, йшлося про відкриття нового міжнародного пункту пропуску на українсько-румунському кордоні «Біла Церква – Сігету Мармацієй».

Також члени комісії заслухали інформацію директора департаменту фінансів ОДА Петра Лазаря стосовно наповнення бюджету області та вивчили інші питання, пропоновані до порядку денного 19-ї сесії обласної ради.

Пресслужба облради


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх