Комісія з питань бюджету запропонувала вирішити ряд соціальних проблем краю

Print Friendly, PDF & Email

Напередодні ІІ пленарного засідання 3-ї сесії обласної ради VІІІ скликання відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету під головуванням Івана Чубирка та за участю голови облради Олексія Петрова, заступника голови Закарпатської ОДА Петра Добромільського, заступника голови комісії Олександра Ледиди, секретаря Михайла Лаби, членів комісії Наталії Штефуци, Єви Якушевої, Романа Сарая, Олексія Іванчо, депутата облради Івана Синетара та запрошених.

Комісія, насамперед, одноголосно пропонувала до прийняття колегам-депутатам змін до рішення обласної ради від 17 грудня 2020 року «Про обласний бюджет на 2021 рік» зі змінами від 25 лютого та 20 травня 2021 року.

За словами голови комісії Івана Чубирка, це рішення дозволить вирішити ряд нагальних соціальних проблем краю у галузях охорони здоров’я, освіти, покращення інфраструктури тощо.

«Комісія з питань бюджету, серед іншого, на прохання Закарпатського обласного клінічного кардіологічного диспансеру, одноголосним рішенням пропонує у сесійній залі підтримати виділення близько 800 тис грн на сервісне обслуговування апарату штучного кровообігу, який от-от вийде з ладу і не залишить шанс на життя десяткам хворих закарпатців. Такий апарат коштує 16 мільйонів гривень, тому логічним буде його зберегти, аби заощадити кошти на придбання нового», — прокоментував одну з ініціатив комісії Іван Чубирко.

Крім того, члени комісії виділили близько 540 тисяч гривень на потреби комунального некомерційного підприємства Закарпатської облради «Закарпатський обласний будинок дитини».

1 млн 280 тисяч гривень комісія пропонує виділити на фінансування програми “Турбота”, з розрахунку по 20 тис грн на кожного депутата облради.

300 тисяч гривень комісія рекомендувала виділити на сесії облради на Програму розвитку прикордонної інфраструктури, і, зокрема на облаштування переходу Велика Паладь — Нодьгодош, що на українсько-угорському кордоні.  

Близько 1 млн гривень члени комісії рекомендують на сесії виділити на ремонт спортзалу Хустської ЗОШ №2.

А також — 2 млн грн — на ремонт дорожнього полотна у межах Жденіївської ОТГ та 1млн 535 тис грн — на ці ж потреби Полянської ОТГ.

Крім того, комісія пропонує підтримати виділення коштів на будівлю ЦНАПу Керецьківської ОТГ, на закупівлю авіапідприємством «Міжнародний аеропорт «Ужгород» техніки для обслуговування території та на ряд інших соціальних потреб краю.

Пресслужба Закарпатської обласної ради