31 жовтня 2020

• Вітання

Шановні закарпатці!

Вітаємо вас на офіційній веб-сторінці обласної ради. Запрошуємо ознайомитися із відомостями про Закарпаття та останніми новинами з життя області.
  • Анонси

• Банери

Комісія з питань охорони здоров’я обговорила проекти рішень 14 сесії облради та переваги медичної реформи на місцях

Четвер, 28 березня 2019, 16:33

Сьогодні, 28 березня відбулося засідання профільної комісії з питань охорони здоров’я, яку очолює Роман Шніцер.

Найперше обговорили разом із т.в.о. директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Тетяною Міцьо питання медичної реформи на місцях, означили як перевагу – запуск електронних інструментів для лікарів і пацієнтів, зокрема, запровадження електронних медичних книжок, рецептів на програму “Доступні ліки” та лікарняні, а також пропоноване нововведення – робота поліклінік за принципом “кошти за пацієнтом”.

Голова комісії Роман Шніцер зауважив та рекомендував департаментам охорони здоров’я та фінансів облдержадміністрації вишукати кошти та розробити механізм фінансування Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Закарпатській області для закупівлі необхідних реактивів та обладнання лабораторії для недопущення на ринок області фальсифікованих і неякісних лікарських засобів.

Відтак члени комісії детально вивчили цілу низку цільових галузевих програм та змін до вже діючих у сфері енергоефективності, навколишнього середовища, освіти, фізкультури і спорту, туризму, оздоровлення та відпочинку дітей тощо, про які інформували керівники профільних управлінь облдержадміністрації та обласних установ.

Уважно проаналізували проекти рішень щодо майнових і земельних питань.

Усі критичні зауваження, пропозиції та доповнення, подані Романом Шніцером, Іваном Курахом, Василем Скрипом, Йожефом Баторі, Юрієм Паканичем, буде узагальнено та подано на розгляд президії обласної ради.

Прес-служба облради