29 вересня 2020

Конкурсна комісія провела чергове засідання

П’ятниця, 11 вересня 2020, 12:07

Відбулося засідання  конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору  на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Закарпатський обласний медичний центр психічного здоров’я та медицини залежностей» Закарпатської обласної ради, яке провів заступник голови обласної ради, голова  комісії Петро Грицик.

На порядку денному – розгляд заяв та документів, поданих претендентами на заняття вакантної посади директора згаданого центру, а також про допуск  до участі в конкурсі.

Як інформував П.Грицик,  до конкурсної комісії надійшла одна заява про участь у конкурсі з поданими до неї документами від Кручаниці Василя Васильовича. Василь  Васильович – знаний, досвідчений лікар краю.

Комісія, ознайомившись із текстом заяви та уважно вивчивши   весь пакет документів,  встановила, що документи відповідають всім заявленим вимогам і шляхом голосування вирішила  допустити претендента до  участі в конкурсі.

Пресслужба облради