08 травня 2021

Концептуальні пропозиції Української асоціація районних та обласних рад увійшли до тексту доопрацьованого проєкту Закону про внесення змін до Конституції України в частині децентралізації

Четвер, 9 січня 2020, 15:49

Українська асоціація районних та обласних рад надала пропозиції до Президентського Закону про внесення змін до Конституції України щодо децентралізації влади.

Документ був адресований Голові Верховної Ради Дмитру Разумкову. Про це йдеться у листі, який надійшов в кінці грудня минулого року до Закарпатської обласної ради від Української асоціації районних та обласних рад.

У цьому листі також наголошувалось, що УАРОР підтримує основні положення Законопроєкту, втім вважає, що деякі положення мають бути все ж доопрацьовані. Зокрема, про повноваження префекта, повноваження окружних і обласних рад, їхню організаційну структуру та деякі термінологічні аспекти.

27 грудня 2019 року Президент України вніс до Верховної Ради України доопрацьований проєкт Закону про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади). У цьому проєкті, як відомо, враховані концептуальні пропозиції Української асоціації районних та обласних рад, народних депутатів та інших авторів.

Виконавчий апарат облради


На головну  Мапа   e-mail: admin@zak-rada.gov.ua Вгору