11 серпня 2020
  • Вітання

Шановні закарпатці!

Вітаємо вас на офіційній веб-сторінці обласної ради. Запрошуємо ознайомитися із відомостями про Закарпаття та останніми новинами з життя області.
  • Анонси

• Банери

Концептуальні пропозиції Української асоціація районних та обласних рад увійшли до тексту доопрацьованого проєкту Закону про внесення змін до Конституції України в частині децентралізації

четвер, 9 січня 2020, 15:49

Українська асоціація районних та обласних рад надала пропозиції до Президентського Закону про внесення змін до Конституції України щодо децентралізації влади.

Документ був адресований Голові Верховної Ради Дмитру Разумкову. Про це йдеться у листі, який надійшов в кінці грудня минулого року до Закарпатської обласної ради від Української асоціації районних та обласних рад.

У цьому листі також наголошувалось, що УАРОР підтримує основні положення Законопроєкту, втім вважає, що деякі положення мають бути все ж доопрацьовані. Зокрема, про повноваження префекта, повноваження окружних і обласних рад, їхню організаційну структуру та деякі термінологічні аспекти.

27 грудня 2019 року Президент України вніс до Верховної Ради України доопрацьований проєкт Закону про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади). У цьому проєкті, як відомо, враховані концептуальні пропозиції Української асоціації районних та обласних рад, народних депутатів та інших авторів.

Виконавчий апарат облради