«Конвенція ООН «Про права осіб з інвалідністю» – фактична реалізація»

Сьогодні, 3 грудня, за участю заступника голови Закарпатської обласної ради Андріани Сушко відбувся круглий стіл на тему «Конвенція ООН «Про права осіб з інвалідністю» – фактична реалізація», який приурочений до міжнародного дня людей з інвалідністю та 30-ї річниці Закарпатського обласного товариства осіб з інвалідністю.

Звертаючись до присутніх, Андріана Антонівна переказала слова вітання від імені голови обласної ради Володимира Чубірка та подякувала за можливість висловити усім свою глибоку повагу і шану. «Mабуть, символічно, що перша робоча зустріч із вами – людьми, котрі своїм прикладом щодня доводять силу духу, продовжують займати активну життєву позицію, знаходять у собі внутрішні резерви ще й допомагати іншим. Велика вам подяка за це», – зазначила А.Сушко та додала, що на вчорашній сесії обласної ради депутатський корпус ухвалив Регіональну програму «Турбота» щодо посилення соціального захисту громадян на 2022 – 2024 роки.

Насамкінець заступник голови облради зазначила, що обласна рада докладатиме максимум зусиль для вирішення проблем людей із обмеженими фізичними можливостями. Користуючись нагодою, побажала присутнім гарних прийдешніх різдвяних свят, здоров’я, добробуту і миру – миру в серцях, родинах, миру – в нашій країні. Відтак, вручила Грамоту обласної ради, за особистий внесок у справу соціального захисту осіб з інвалідністю, сумлінну працю Дениса Сухотіна – голову Відокремленого підрозділу Громадської організації «Всеукраїнська організація «Союз осіб з інвалідністю України» «Закарпатське обласне товариство осіб з інвалідністю».

Пресслужба Закарпатської облради