КП «Будкомплектторг» та аеропорт: засідала бюджетна комісія облради

Print Friendly, PDF & Email

Напередодні чергової сесії засідала комісії закарпатської обласної ради з питань бюджету.

Насамперед комісія рекомендувала до затвердження на сесії фінансовий план Комунального підприємства Закарпатської обласної ради «БУДКОМПЛЕКТТОРГ» на 2022 рік. Вирішено також виплатити заборгованість перед працівниками КП по заробітній платі, а відтак максимально скоротити штат цього комунального підприємства облради.

Члени комісії зупинилися й на діяльності обласного комунального підприємства «Міжнародний аеропорт Ужгород». Зокрема, — на звіті підприємства. Депутатів, зокрема, цікавить інформація про неузгодженість прийняття рішень на підприємстві з власником та розподіл 8,7 мільйонів грн, які облрада минулого року виділила на функціонування летовища. А також — розподіл 3,5 млн грн, які підприємство заробило минулого року. Додатково комісія рекомендувала винести на сесію питання змін до програми покращення функціонування КП Міжнародний аеропорт Ужгород та запропонувала розглянути фінансово-господарську діяльність аеропорту на наглядовій раді підприємства.

У засіданні взяли участь голова комісії Іван Чубирко, голова облради Володимир Чубірко, керуюча справами облради Мирослава Ливч, та члени комісії Василь Крулько, Василь Юрик, перший заступник голови ОВА Мирослав Білецький, заступник голови ОВА Петро Добромільський, Михайло Рівіс, Володимир Паульо, Юрій Гуледза та Іван Матрунич.

Пресслужба Закарпатської обласної ради