- Закарпатська обласна рада - https://zakarpat-rada.gov.ua -

Крайові парламентарі ухвалили, що потрібно для отримання одноразової матеріальної допомоги важкохворим громадянам

Під час другого пленарного засідання 5-ої сесії депутати облради внесли наступні зміни і доповнення до Програми «Турбота» щодо посилення соціального захисту громадян на 2016 – 2018 роки, затвердженої рішенням обласної ради 22 грудня 2015 № 76 (зі змінами та доповненнями від 17 березня, 5 квітня та 22 вересня 2016 року):

ТИМЧАСОВИЙ ПОРЯДОК
надання одноразової матеріальної допомоги важкохворим громадянам на лікування, протезування, придбання імплантатів, проведення оперативних втручань, у тому числі за межами України

1. Порядок надання одноразової матеріальної допомоги важкохворим громадянам на лікування, протезування, придбання імплантатів, проведення оперативних втручань, у тому числі за межами України, (далі – Порядок) визначає механізм надання та виплати одноразової матеріальної допомоги, що надається згідно з пунктом 25 заходів, передбачених Програмою «Турбота» щодо посилення соціального захисту громадян на 2016 – 2018 роки.

2. Матеріальна допомога надається важкохворим громадянам на лікування, протезування, придбання імплантатів, проведення оперативних втручань, у тому числі за межами України.

3. Розподіл коштів, спрямованих на надання одноразової матеріальної допомоги важкохворим громадянам на лікування, протезування, придбання імплантатів, проведення оперативних втручань, у тому числі за межами України, здійснюється пропорційно між депутатами обласної ради.

4. Для отримання одноразової матеріальної допомоги, заявник надає на адресу одного із депутатів або групи депутатів обласної ради такі документи:

– особисте звернення хворого або його батьків (офіційних представників);

– ксерокопію документа, що засвідчує особу заявника та адресу його місця проживання;

– ксерокопію довідки про присвоєння ідентифікаційного коду;

– відомості про банківські реквізити заявника (за наявності).

5. Депутат або група депутатів обласної ради направляють адресовані їм заяви щодо надання одноразової матеріальної допомоги важкохворому громадянину разом із доданими документами з власними підписами та обов’язковим зазначенням розміру одноразової матеріальної допомоги, яка підлягає виплаті в межах визначеного щорічного розподілу коштів, департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації для забезпечення опрацювання та виплати матеріальної допомоги.

6. Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації відповідно до плану асигнувань за даним напрямком подає документи на оплату матеріальної допомоги в установлених розмірах (через банківські установи на рахунок заявника або поштовими переказами через підприємства поштового зв’язку) в органи державного казначейства.

Контроль за виконанням покладено на заступника голови-керівника апарату обласної державної адміністрації та профільну постійну комісію обласної ради з питань праці, зайнятості та соціального захисту населення.

Прес-служба Закарпатської облради