Краловоградецький Край Чеської Республіки приєднається до будівництва реабілітаційного центру для поранених в Ужгороді

Попередню згоду на це отримали Володимир Чубірко та Андрій Шекета під час зустрічі з гетьманом Краю Мартіном Червічеком у м. Градєц Кралов. Таким чином 6 чеських регіонів можуть долучитися до співфінансування центру, який буде розташований поруч з обласним госпіталем ветеранів війни в Ужгороді.

«Гетьман – колишній поліцейський, генерал, і я ніколи не сумнівався у тому, що він буде на стороні України, яка бореться за свою свободу. Також Мартін погодився приїхати до нас у вересні і особисто ознайомитися із ситуацією щодо реабілітації поранених. Це буде перший візит представників Краловоградецького Краю на Закарпаття», – повідомив Володимир Чубірко.

Загальна вартість проєкту – близько 60 млн. грн. Для бюджету області, коли в пріоритеті потреби фронту, це велика сума. Тому голова обласної ради звернувся за допомогою до чеських партнерів. Таким чином більша частина необхідної суми вже є і ще цього року роботи з будівництва зможуть розпочатися.