20 червня 2019

Круглий стіл: “Смарт спеціалізація: результат співпраці влади, бізнесу, науки та громадськості”

вівторок, 9 квітня 2019, 13:43

Запрошуємо представників органів влади, науковців та бізнесу у Закарпатській області долучитися до організації заходу у Закарпатській області 15 квітня 2019 року шляхом активної участі в обговоренні пріоритетів області, її ключових викликів та можливостей для сталого розвитку.

Метою заходів є побудова ефективної комунікації між місцевими стейкхолдерами та започаткування міжсекторальної співпраці в області за допомогою впровадження підходу Смарт спеціалізації.

Захід організовується в рамках ініціативи «Запуск регіонів» Українського інституту міжнародної політики, який спрямовано на підтримку сталого регіонального розвитку застосовуючи інноваційні підходи та кращі практики країн-членів ЄС.

За більш детальною інформацією звертатися до організаторів заходу за телефоном: +38 (099) 284 00 82 (менеджер проекту – Дар’я Бовкун), e-mail:  d.bovkun@uiip.org.ua.