28 Октябрь 2020

  • Поздравления


    Уважаемые неповторимый!

    Добро пожаловать на официальный сайт регионального Совета. Мы приглашаем вас ознакомиться с информацией о Закарпатье и последние новости из жизни.
    «Читать дальше»
  • Объявления

  • Фото Галерея

  • Баннеры

Малеча с. Водиця мріє переїхати у сучасний дитсадочок

Пятница, 8 Апрель 2016, 11:38

Відкриття дитячого закладу дасть змогу переїхати діткам у нову оселю, відкрити 3-4 Группа, навіть одну сформувати з маленьких румунів.

У ході першого пленарного засідання третьої сесії облради крайовий обранець Михайло Бойчук звернувся з депутатським запитом щодо виділення коштів з обласного бюджету на завершення будівництва та введення в експлуатацію дитячого садка в с.Водиця, Раховский район.

У зв’язку з відсутністю приміщення, на сегодня 30 маленьких жителів Водиці перебувають в орендованому будинку та мріють про свою дитячу оселю.

За сприяння облради та облдержадміністрації торік виділено з обласного бюджету 1 млн. 250 тис грн., які використані за призначенням. Залучались і кошти сільського бюджету – півмільйона, та районного – 250 тыс. грн.. Однак для завершення будівництва дитячого садка у гірській глибинці цього замало: готовність об’єкту лише 70 %.

Тому Михайло Бойчук просить виділити на ці цілі з обласного бюджету 2 млн.. ГРН..

Ми дуже розраховуємо на підтримку депутатів обласної ради, оскільки на цю будівлю, яку ми орендуємо, господарі мають інші плани, — каже голова Водицької сільської ради Іван Ватрала. — Відкриття цього закладу дасть змогу переїхати діткам у свою оселю, відкрити нові групи, а діток вистачить на 3-4 Группа, навіть одну сформувати з маленьких румунів.

Депутати облради підтримали запит Михайла Бойчука та ухвалили відповідне рішення і направили його в облдержадміністрацію. Контроль за його виконанням поклали на виконавчий апарат облради.

Прес-служба Закарпатської облради


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх