- Закарпатской областной Совет - https://zakarpat-rada.gov.ua -

Маркировка туристических маршрутов — только стандартные

Под председательством д-ра. Д-Р. Andrìûka провел совместное заседание постоянных комиссий областного Совета по развитию туризма и отдыха и на трансграничное сотрудничество.

Депутати підтримали пропозиції облдержадміністрації щодо внесення до порядку денного другого пленарного засідання 7 сесії облради питань і обговорили проекти рішень.

Схвалюючи запропоновані проекти рішень майже з усіх питань за основу, народні обранці разом з тим висловили чимало зауважень та пропозицій по окремих з них.

Жвава дискусія відбулася навколо питання щодо внесення змін до рішення обласної ради від 28 Декабрь 2010 року №127 «про обласний бюджет на 2011 «год» (с изменениями от 25 Февраль, 26 мая, 12 Сентября и 4 Ноябрь) щодо розподілу та перерозподілу субвенцій по забезпеченню програм енергозберігання, допомоги дітям-сиротам,багатодітним сім’ям та будинкам сімейного типу, виплати заробітної плати працівникам бюджетної сфери.

Активну позицію зайняли члени комісій і щодо винесеної на розгляд сесії Програм підтримки засобів масової інформації та розвитку інформаційної галузі на 2012-2014 годы. Підтримуючи її, депутати на пропозицію М.М.Кічковського одночасно рекомендували управлінню інформації та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації спільно з постійною комісією обласної ради з питань освіти, Наука, Культура, духовность, Молодежная политика, физического воспитания и спорта, національних меншин та інформаційної політики вивчити питання щодо можливостей випуску дубляжу газети «Новини Закарпаття» угорською мовою.

Значна увага була приділена проекту рішення «Про затвердження заходів щодо фінансування в 2012 році Програми розвитку туризму і курортів у Закарпатській області на 2011-2014 годы. Тут дискусію викликали проблеми маркування туристичних маршрутів. У зв’язку з цим головному управлінню з питань європейської інтеграції, зовнішньоекономічних зв’язків та туризму облдержадміністрації рекомендовано підготувати звернення до центральних органів виконавчої влади щодо запровадження єдиного стандарту маркування туристичних маршрутів.

Чимало запитань у членів комісій викликали проекти рішень щодо надання гірничих відводів та погодження клопотань на отримання спеціальних дозволів на користування надрами тощо. У зв’язку з цим остаточне вирішення щодо їх підтримки запропоновано винести на засідання президії обласної ради.

Іван ДІУС