Мартін Гискі: Великою честю для мене було працювати на поважному, загальноєвропейського значення форумі…

Print Friendly, PDF & Email

Мартін Гискі: Великою честю для мене було працювати на поважному, загальноєвропейського значення форумі…

     «Шановний пане голово! Дозвольте мені щиро подякувати за можливість долучитися до участі в міжнародній науково- практичній конференції «Сталий розвиток Карпат та інших гірських регіонів Європи», яка проходила 8-10 вересня в Ужгороді. Великою честю для мене було працювати на цьому поважному, загальноєвропейського значення форумі, зустрітися з такою кількістю цікавих людей та репрезентувати свою країну і рідний край, зокрема», – такими словами починає свій лист науковець, член ради краю Височіна, Чеська Республіка Мартін Гискі, який цими днями надійшов на адресу голови облради Михайла Кічковського.
     «Край Височіна уже впродовж трьох років, – далі йдеться в листі, – є регіоном-партнером Закарпатської області. Співпраця між двома краями – дуже активна і плідна. Високо ціную те, що це партнерство ґрунтується не тільки на виробничих засадах, але насамперед на щирій і теплій дружбі, спільних коренях та інтересах. Тобто, взаємовідносини базуються на спільному минулому і добросусідському сьогоденні. Як на родинному рівні, так і у формі безпосередніх контактів між представниками органів влади та органів місцевого самоврядування, громадськими об””єднаннями співвітчизників. І це –природно. Адже наші регіони – гірські, мають подібні природні багатства, культуру і найцінніше – взаємне бажання розвивати добросусідство між громадами».
     Авжеж, у народі кажуть: “Де згода існує, там щастя панує”. Життєвий досвід, набутий віками, став шедевром народної мудрості…
     «Конференцію, – зазначив Мартін Гискі, – оцінюю не тільки як визначне наукове дійство, але і як унікальний європейський простір для наших регіонів, щоби свою співпрацю розвивати й поширювати на інші галузі в плані сталого розвитку територій, охорони природного багатства та здорового довкілля в цілому.
     Шановний пане голово! Дозвольте мені ще раз подякувати не тільки за особливу зустріч, але передусім за товариськість та щирість, з якою мене у Вашому чудовому регіоні приймали. Окрему подяку і вияв поваги висловлюю і Вашим колегам, які долучилися до організації міжнародної конференції і провели її на досконалому, професійному, високому рівні.
     Сподіваюся на подальшу співпрацю».

Прес-служба облради