Медики Свалявщини приймали вітання від Закарпатської облради

Print Friendly, PDF & Email

Напередодні Дня медика, за дорученням голови Закарпатської обласної ради Володимира Чубірка, керуюча справами облради Мирослава Ливч відвідала ряд медичних закладів Свалявщини.

Від імені усього депутатського корпусу керуюча справами привітала працівників Центру первинної медико-санітарної допомоги Свалявської міськради. Цінуємо той факт, що медики, попри військовий стан та відголосок пандемії COVID-19, достойно виконують свою роботу і зберігають іскру любові до своєї професії. З нагоди свята та за вагомий особистий внесок у розвиток охорони здоров’я краю, високий професіоналізм і сумлінну працю грамотою облради нагороджено Русин Вероніку, лікаря загальної практики сімейної медицини, завідувача амбулаторії села Сасівка Русин Вікторію.

Відтак із вітальними словами Мирослава Ливч завітала до Свалявської міської лікарні. На жаль, первинна і вторинна ланки цього закладу перебувають у вкрай нерівних умовах. Якщо перші можуть собі дозволити навіть закупівлю медобладнання, то другі — не отримали й зарплатню за травень. Керуюча справами облради обіцяє звернутися на черговій сесії ради до НСЗУ з проханням переглянути й перерахувати пакет, яким законтрактована вторинна ланка закладу. Представник облради подякувала лікарям за щоденну сумлінну працю, відданість професії та побажала Миру, міцного здоров‘я, щастя й успіхів на професійній ниві. Таку ж грамоту від облради до свята отримав лікар-хірург лікарні Родіон Гулий, медичний директор лікарні Мирослав Мелеш та лікар-терапевт Валерій Гаврилишин.

 Вітання приймав і Обласний будинок дитини Закарпатської облради. Тут  вихователі із щирим серцем доглядають малечу позбавлену батьківського піклування. З них — 34 дітей-сиріт, яких евакуйовано із зони бойових дій. Облрада дофінансовує заклад та сприяє у отриманні ним гуманітарної допомоги від міжнародних партнерів.

«Сердечно вітаю вас із професійним святом, бажаю щоб у вашому житті панували мир, добробут та злагода. Нехай Господь щедро винагородить вас за чуйні серця і доброту, яку ви щодня даруєте цим діткам», – звернулася до колективу закладу Мирослава Ливч.

Пресслужба Закарпатської обласної ради